Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
11Rugsėjo
18:00

Muzikinis cirko spektaklis „Man Strikes Back“ / Post uit Hessdalen (Belgija)

Kūrėjai: Frederik Meulyzer, Ine Van Baelen & Stijn Grupping 
Atlikimas: Frederik Meulyzer & Stijn Grupping 
Choreografija: Ugo Dehaes
Robotika: Edwin Dertien, Gertjan Biasino, Nick van Lange, Teun van der Molen & Ugo Dehaes
Režisūra: Ine Van Baelen
Šviesos: Lucas Van Haesbroeck
Kostiumai: Sarah Demoen
Kūrybinis indėlis: Aline Goffin, Jef Van Gestel & Lander Van Noortgate
Sklaida: Vincent Company & Temal Productions
Vadyba: Klein Verzet
Ko-produkcija: Miramiro, Tweetakt, C-mine & Theater op de Markt
Rėmėjai: de Vlaamse Overheid & de Stad Antwerpen
Padėka: hetpaleis & Zonzo Compagnie

 

Trukmė: 45 min.
Vieta: @Kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)
6+

 

www.postuithessdalen.be

 

Man Strikes Back // trailer from Post uit Hessdalen on Vimeo.

 

 

„Man Strikes Back“ – tai muzikinis žmonių ir robotų cirko pasirodymas, skirtas 6 metų ir vyresniems žmonėms ir robotams.

 

Penki mediniai trikampiai, žonglierius ir būgnininkas. Stijn Grupping žongliruoja mėtydamas nuo vieno objekto į kitą atšokančius guminius kamuoliukus, o muzikantas Frederik Meulyzer būgnais kuria ritmą. Kartu jie sudaro muzikines harmonijas ir intriguojantį linijų tinklą, kurį sukuria atšokančių kamuoliukų judėjimas.  

 

Viskas priklauso nuo žonglieriaus tikslumo ir jėgos, nuo būgnininko greičio ir reakcijos. Iki kol įsimaišo mediniai trikampiai ir užima naujas pozicijas. Koncertas virsta įspūdinga choreografija, suvienijančia objektus, žonglierių ir muzikantą. Bet kas kam vadovauja? Ir kuriam kurio reikia? O gal tai surežisuotas šokis? Trikampiai atgyja, atskleisdami savo tikrąsias asmenybes. Tačiau kuo gyvesni trikampiai, tuo žonglieriui sunkiau išlaikyti kamuoliukus ore.  

 

*** Kritikų kampelis

 

„Tai, kas prasideda kaip lengva bravūrinė demonstracija jauniems ir seniems, netrukus perauga į linksmą ir jaudinančią kovą tarp žmonijos ir technologijų. (...) Šis Post uit Hessdalen pasirodymas yra visiškas gaivalas. Jacoba Waumans – UUR KULTUUR

 

Post uit Hessdalen yra unikalų muzikinį teatrą kurianti trupė. Pagrindiniai jos menininkai yra kino kūrėjas ir cirko artistas Stijn Grupping bei teatro režisierė Ine Van Baelen, kurie į kiekvieną naują kūrybinį projektą pasitelkia naujus atlikėjus. Šioje kintančioje kolektyvinėje aplinkoje trupė kuria hibridinius scenos kūrinius, apjungiančius kelias menines disciplinas: teatrą, video, vizualųjį meną, cirką ir kt. Kaskart ji stoja į akistatą su gyva muzika ir (arba) garso peizažais ir siekia vizualizuoti ryšius tarp mūsų pojūčių, supratimo galių ir veiksmų.

 

 

Foto: iš atlikėjų archyvo

 

© 2022 Visos teisės saugomos. Tarptautinis menų festivalis Plartforma   |  Privatumo politika  |   Ankstesnių PLARTFORMA festivalių programa - 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015